Hakkimizda
Turkishsoccer.tv
Turkishsoccer.tv futbolda olup biten güncel gelişmeleri eş zamanlı olarak takip edebileceğiniz bir "futbol portalı"dır.

Futbol zevkini internet kolaylığı ile dünyanın her yerinden ulaşılabilir hale getirme amacıyla yola çıkan Turkishsoccer.tv, 2004 yılında yayıncı kuruluş(lar) ile anlaşma yaparak Süper Lig maçları başta olmak üzere, A Milli Takımımızın karşılaşmalarını, Türkiye Kupası maçları ve diğer özel turnuva müsabakalarını, internet üzerinden canlı olarak yayınlama haklarını almıştır. Böylece Türk futbolunda bir ilke imza atan Turkishsoccer.tv, futbolun internet ortamına taşınmasının önünü açmış, internet vizyonunu getirmiş, ve bu sayede Türk futbolseverlerin dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar futbol zevkini canlı olarak yaşayabilmelerini sağlamıştır.

Turkishsoccer.tv yenilenen site içeriği ve üyelerine sunduğu yenilikçi hizmetlerle futbolseverlerle olan birlikteliğine devam etmektedir. Gönül verdiğiniz takımlar hakkındaki gelişmelerden ve maç sonuçlarından hiçbir ücret ödemeden SMS veya e-mail yoluyla anında haberdar olmak için tek yapmanız gereken siteye üye olmak!

Türk futbolunun internette önemli bir eksikliği dolduran Turkishsoccer.tv, bundan sonra da siz üyelerimizden gelen eleştiriler ve öneriler ışığında, dinamik ve yenilikçi açılımların altına imzasını atarak alanında ilkleri gerçekleştirmeyi sürdürecektir.

Yorumlarınız, düşünceleriniz, isteklerinizi iletmek veya sadece futbol aşkını paylaşmak için bizimle iletişime geçin!
Hakkımızda | Bize Yazın | Sıkça Sorulan Sorular | Privacy
© 2011, Mezun Group